مشاوره تحصيلي كنكور | كارشناسي ارشد | دبيرستان |تيزهوشان | انتخاب رشته

موقعيت و دسترسي شهري باغ عروسي

باغ محل برگزاري جشن عروسي شما مي بايست از نظر موقعيت جغرافيايي و دسترسي شهري ، وضعيت مناسبي داشته باشد. شايد مهمترين موضوع در انتخاب باغ عروسي همين باشد. چرا كه مهمانان شما مي بايست اين مسير را طي كنند و چنانچه دسترسي به محل برگزاري عروسي شما بنا به دلايلي  مثل : ترافيك و يا واقع شدن در خارج از شهر ، مشكل باشد باعث كلافه شدن و خستگي مهمانان شما خواهد شد. از طرفي سعي كنيد باغ محل برگزاري عروسي را در نزديكي آرايشگاه عروس و آتليه عكاسي خود انتخاب كنيد چرا كه خود شما هم مي بايست اين مسير را طي كنيد و چنانچه اين اماكن دور از هم باشند ، دير در جشن خود حاضر خواهيد شد. هيچ چيز بد تر از اين نيست كه عروس و داماد موقع شام به جشن خود برسند.
براي كسب اطلاعات بيشتر درباره تشريفات عروسي  ، خدمات عروسي و برگزاري مراسم عروسي  به وبسايت زير مراجعه كنيد
www.zhinowp.com

برچسب: باغ عروسي,خدمات عروسي,تشريفات عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۷:۴۱ توسط:admin موضوع:

آرايش و لباس داماد در تشريفات عروسي چگونه بايد باشد

يك داماد شيك اصلاح و آرايش مناسبي كه برازنده او باشد را حتما در برنامه ريزي  برگزاري مراسم عروسي  خود مي گنجاند. همچنين لباس شيك و ستي را انتخاب مي كند كه از هر لحاظ مناسب اندامش بوده و با فرهنگ و مد روز نيز تطابق داشته باشد.براي انتخاب لباس داماد بايد بيشتر به دنبال كت و شلوار هاي تيره رنگ و يا سفيد رفت. البته هر رنگ كت و شلواري كه انتخاب مي كنيد دقت نماييد تا با اندام شما و ساير وسايل ست دامادي تان هماهنگي داشته باشد. مثلا دامادهاي لاغر و ريز نقش مي توانند از كت و شلوار روشن و جليقه استفاده كنند تا جلوه ي بهتري داشته باشد و همچنين دامادهاي درشت هيكل مي توانند از رنگ هاي تيره و كت هاي بدون اپل يا با اپل كوچك براي لاغرتر نشان دادن خود بهره بگيرند.

 


از كراوات و جليقه همرنگ استفاده كرده و كمربند و كفش دامادي تان را باهم ست نماييد. استفاده از اكسسوري هاي مختلف همچون گيره كراوات و دكمه سرآستين ست، دستمال جيبي و گل يقه و ... شما را شيك تر و رسمي تري جلوه خواهد داد.
اصلاح مناسب براي داماد از ضروريات مي باشد. براي اينكه بدانيد چه سبك اصلاحي و يا احيانا ريشي بيشتر مناسب داماد مي باشد، به نكات زير توجه نماييد:
داماد داراي صورت مربعي: بايد مدل‌هايي را انتخاب كنند كه چهره آن ها را ظريفتر و مستطيلي شكل نشان دهد. ريش كم پشت و مرتب شده توسط آرايشگر گزينه مناسبي براي اين دامادها به شمار مي رود.
داماد داراي صورت مستطيلي و كشيده: داشتن ريش در ايجاد تعادل چنين چهره اي و تمايل به فرم بيضي كمك مي كند. ريش تقريبا نامرتب و كوتاه يا متوسط به چنين جلوه اي كمك مي كند.
داماد داراي صورت گرد: اين دامادها بايد طوري اصلاح كنند كه چهره آنها مردانه تر به نظر رسيده و به فرم بيضي مشابه باشد. مخصوصا براي افراد با چهره كوچك و داراي خط ريش بايد دقت شود تا مدل ريش انتخابي شان فرم چهره را به هم نريزد. در اين حالت مي توانيد  از ريش گرد به دور چانه و بالاي لب خود استفاده كنيد.
داماد داراي صورت مثلثي شكل: دامادهاي با اين فرم صورت بايد چانه خود را با ريش حجيم كنند و يك خط ريش داشته باشند. حتي مي توانند  توسط يك آرايشگر مدرن ريش خود را نامرتب و ژوليده آرايش كنند.
داماد داراي صورت لوزي شكل: يك ريش پر مي تواند به كوچك كردن و ملايم تر كردن چهره اين دامادها كمك كند. داشتن يك خط ريش بلند در كنار صورت نيز به تعادل چهره آنان مي افزايد. حتي مي توانند با خط ريش بلند و پر و ريش كم پشت آرايش خاصي داشته باشند.

 


گريم كردن داماد
گريم داماد گذشته از نقش مهم آن در زيبايي، براي عكس برداري و فيلم برداري ضروري مي باشد. همچنين داماد در كنار عروس خانم بايد پوستي متناسب داشته باشد. براي گريم داماد معمولا از مواد غير چرب و مات استفاده مي شود. پس از استفاده از پاك كننده ها و مرطوب كننده ويژه آقايان، جاي ريش هاي اصلاح شده را با كرم مخصوص پوشانده و يكنواخت مي كنند. سپس انحناهاي نامناسب صورت و نقطه ضعف هاي چهره  توسط آرايشگر گريم مي شود. به عنوان مثال صورت هاي لاغر پرتر شده و بالعكس. خشكي هاي لب با براشيگ موساك بچه و روغن هاي مخصوص برطرف مي شود. به طور كلي مي توان گفت گريم داماد به صورت اصلاحي انجام مي شود و آرايش محسوب نمي شود.

 

اقدامات لازم كه داماد بايد قبل از برگزاري عروسي در مورد پوست و چهره خود انجام دهد عبارتند از:

 كوتاهي مو و انتخاب مدل مناسب
اصلاح موهاي اضافي روي گونه و پيشاني
تست گريم چند روز قبل از مراسم
بخور دادن پوست قبل اصلاح صورت
اصلاح صورت
پاكسازي پوست
استفاده از ماسك موي مناسب

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره اجاره باغ عروسي در تهران به وب سايت  تشريفات مجالس ملل  مراجعه كنيد.


برچسب: اجاره باغ عروسي درتهران,تشريفات مجالس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۷:۰۴ توسط:admin موضوع:

وظايف ساقدوش داماد در تشريفات عروسي

داشتن ساقدوش به شكل امروزي در كشورهاي غربي به همراه داماد اولين بار در كشور آلمان مرسوم بوده است. اما در كشور ما در هنگام برگزاري عروسي، رسم بر اين بود كه داماد عروس آينده خود را از روستاي مجاور بربايد و قوي ترين دوست داماد به عنوان ساقدوش او را در اين كار ياري مي داد. يكي از وظايف چنين ساقدوشي، حمايت از داماد و مبارزه با بستگان دختر بود كه در جريان مراسم ازدواج احيانا اقدام به پس گرفتن دختر از داماد مي كردند.ساقدوش داماد به پارسي معادل كلمه شه باله يا شاه باله مي باشد. در ايران اولين بار از ساقدوش و سولدوش در آذربايجان استفاده شده است. اين دو معمولا برادران داماد بودند كه در سمت راست و چپ او ايستاده و در طول مراسم عروسي وي را همراهي مي كردند.

 

 آداب و رسوم داشتن ساقدوش در طي زمان و در فرهنگ هاي متفاوت، تغييرات زيادي داشته است؛ به طوري كه امروزه در ايران وظايف و لباس پوشيدن ساقدوش ها برگرفته از چندين فرهنگ مختلف بوده و البته به فرهنگ غربي امروزي شبيه تر است. از ديرباز مرسوم بوده كه معمولا به ازاي هر 40 نفر ميهمان يه جفت ساقدوش براي عروس داماد وجود داشته باشد. اما با افزايش تعداد ميهمانان در شرايط كنوني اين عرف تغيير كرده و در كل 4 تا 6 ساقدوش براي عروس و داماد در مراسم عروسي كافي مي باشد. ساقدوش ها وظايف متعددي دارند و در اين ميان به ساقدوش هاي داماد وظايف سنگين تر و بيشتري محول مي شود. بهتر است اين آقايان از دوستان و خويشاوندان داماد بوده و صرفا جنبه نمايشي نداشته باشند تا بتوان در اجراي وظايف ساقدوشي و عهده دار شدن مسئوليت ها بيشتر روي آن ها حساب كرد.

 

 

در برنامه ريزي و تدارك تشريفات عروسي به عروس و داماد كمك كند.
اگر مقدور است بهتر است كه براي كم كردن حجم كاري داماد، انجام برخي خريدهاي عروسي و اقدامات پيش از آن را عهده دار شود.
در نوشتن كارت هاي دعوت، عروس و داماد را همراهي كند و از اين اوقات براي باهم بودن و هماهنگ شدن با ساير ساقدوش ها نيز بهره مند شود.  
به عروس و داماد در پخش كردن كارت هاي دعوت كمك كند.
از طريق گذراندن وقت با آنها و ايجاد لحظات خاطره انگيز به كاهش استرس قبل از عروسي در عروس و داماد كمك شاياني خواهد كرد.
در جلسات پرو و خريد ست لباس ساقدوش داماد، تمرين و هماهنگي ها به موقع حاضر شو

وظايف ساقدوش داماد در طول مراسم عروسي:
از صبح زود همراه داماد به دنبال اقدامات عروسي باشد. وقت شناسي او آقاي داماد را خوشحال تر خواهد كرد و موجب اطمينان خاطر وي مي شود.
در پوشيدن لباس داماد و آراستن وي به او كمك كند. همچنين مرسوم است كه كراوات يا پاپيون او را برايش ببندد.
چك ليست كارهاي عروسي را به همراه داشته باشد و در طول عروسي نكات فراموش شده را به آقاي داماد يادآوري كند.
در حفظ هماهنگي با ساير ساقدوش ها كوشا بوده و سعي كند اغلب در كنار ساير ساقدوش ها باشد.
هرگز تعادل ست لباس خود را به هم نريخته و مراقب وضع ظاهري خود باشد.
با وقار و متانت رفتار كرده و سعي كند در عين داشتن رفتار صميمانه با ميهمانان، آداب رفتار رسمي را نيز رعايت كند.

در هنگام ورود داماد به تالار و باغ عروسي پشت سر او حركت كرده و مجلس را شادتر نمايد.

 

 

 

در طول مراسم سعي كنيد همواره لبخند به لب داشته باشد.
در طول مراسم عروسي همراه داماد باشد و او را تنها نگذارد. البته در اين مورد تابع راهنمايي هاي فيلمبردار مراسم باشد.
حفظ گرما و هيجان جشن به عهده ساقدوش ها مي باشد. در شادتر بودن و شور انگيز كردن جشن عروسي هماهنگ با آداب رسمي ميهماني و فرهنگ خانواده ها رفتار كند.
خوب است كه در حفظ نظم و هماهنگي بين ميهمانان و گاها در پذيرايي به خانواده عروس و داماد كمك كند.
ليست عكس هايي كه بايد گرفته شوند را به همراه داشته و در موقع مناسب آن را به عروس و داماد يادآوري نمايد. 

براي كسب اطلاعات بيشتر و اجاره باغ تاج به وبسايت تشريفات  ملل مراجعه كنيد.

www.melalceremony.com


برچسب: تشريفات عروسي,باغ عروسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۵:۴۹ توسط:admin موضوع:

ضبط فيلم عروسي

 

زماني كه فيلم عروسي ضبط مي شود توجه به برخي نكات ضرورت دارد كه در اين ميان مي توان موارد زير را نام برد

نورپردازي

نورپردازي اهميت زيادي در فيلمبرداري دارد. اگر فيلمبردار به كار خود متخصص نباشد و دوربين را در مقابل نور قرار دهد در حالي كه سوژه پشت به نور ايستاده باشد، فيلم شفافيت خود را از دست مي دهد. همچنين استفاده از نورهاي رنگي با قدرت خفيف مي توانند فيلم عروسي را زيباتر كنند.

 

تزئينات داخلي فضا

فضايي كه جشن عروسي در آن برگزار مي شود، بايد زيبا باشد. تزئينات داخلي، گل آرايي، رنگ آميزي، آينه كاري، چيدمان ميز و صندلي ها و .... نقش زيادي در زيبايي فضا دارد. از سوي ديگر فيلم عروسي هم با وجود يك فضاي زيبا و تزئين شده ديدني تر مي شود.

 

گردش و قدم زدن عروس و داماد

فيلمبرداري از فضايي كه مهمانان در آن حضور دارند، كمي شلوغ و خسته كننده است. بنابراين بهتر است قسمتي از فيلم به قدم زدن عروس و داماد در محيطي آرام و بدون سر و صدا اختصاص پيدا كند. يا حتي سوار كالسكه شدن يا راه رفتن در پارك و گفتگوهاي شخصي عروس و داماد هم يك روش ديگر براي جذابيت فيلم عروسي است.

 

انتخاب موسيقي

موسيقي يكي از عناصر مهم براي جذابيت بيشتر فيلم است. اما نوع موسيقي بايد مطابق با فضايي كه فيلمبرداري مي شود، انتخاب شود. براي مثال براي قسمت رقص موسيقي هاي شاد و مهيج كاربرد دارد. در حالي كه براي قسمت قدم زدن عروس و داماد يك موسيقي مليح و آرام بهترين گزينه است.

وارد كردن افكت

زماني كه سكانس هاي فيلم عوض مي شود، بايد افكت بر روي آن ايجاد كرد. براي مثال براي قسمتي كه عروس و داماد وارد سالن مي شوند، مي توان از يك افكت استفاده كرد كه همزمان يك نور در فضاي سالن طنين انداز مي شود و سپس در زير نور، عروس و داماد مشخص مي شوند. همينطور سياه و سفيد كردن قسمتي از فيلم هم يكي ديگر از روش هاي جذاب تر كردن فيلم عروسي است.

 

شفاف كردن فيلم

اگر برخي از قسمت هاي فيلم شفاف نيست، مي توان با استفاده از نرم افزار گرافيكي اين قسمت ها را شفاف تر كرد. همچنين اگر دوربين در دست فيلمبردار به هنگام تصويربرداري لرزيده باشد، فيلم خراب مي شود. اما با استفاده از امكانات نرم افزار گرافيكي ويرايش فيلم مي توان براحتي لرزش را از بين برد

 

شما مي توانيد مسئوليت تمام كارهاي زير را به يك خدمات مجالس يا موسسه تشريفات مجالس كه تخصص لازم را در ارائه تمام اين موارد داشته باشد بسپاريد

ضبط فيلم عروسي

زماني كه فيلم عروسي ضبط مي شود توجه به برخي نكات ضرورت دارد كه در اين ميان مي توان موارد زير را نام برد:

نورپردازي

نورپردازي اهميت زيادي در فيلمبرداري دارد. اگر فيلمبردار به كار خود متخصص نباشد و دوربين را در مقابل نور قرار دهد در حالي كه سوژه پشت به نور ايستاده باشد، فيلم شفافيت خود را از دست مي دهد. همچنين استفاده از نورهاي رنگي با قدرت خفيف مي توانند فيلم عروسي را زيباتر كنند.

 

تزئينات داخلي فضا

فضايي كه جشن عروسي در آن برگزار مي شود، بايد زيبا باشد. تزئينات داخلي، گل آرايي، رنگ آميزي، آينه كاري، چيدمان ميز و صندلي ها و .... نقش زيادي در زيبايي فضا دارد. از سوي ديگر فيلم عروسي هم با وجود يك فضاي زيبا و تزئين شده ديدني تر مي شود.

 

گردش و قدم زدن عروس و داماد

فيلمبرداري از فضايي كه مهمانان در آن حضور دارند، كمي شلوغ و خسته كننده است. بنابراين بهتر است قسمتي از فيلم به قدم زدن عروس و داماد در محيطي آرام و بدون سر و صدا اختصاص پيدا كند. يا حتي سوار كالسكه شدن يا راه رفتن در پارك و گفتگوهاي شخصي عروس و داماد هم يك روش ديگر براي جذابيت فيلم عروسي است.

 

انتخاب موسيقي

موسيقي يكي از عناصر مهم براي جذابيت بيشتر فيلم است. اما نوع موسيقي بايد مطابق با فضايي كه فيلمبرداري مي شود، انتخاب شود. براي مثال براي قسمت رقص موسيقي هاي شاد و مهيج كاربرد دارد. در حالي كه براي قسمت قدم زدن عروس و داماد يك موسيقي مليح و آرام بهترين گزينه است.

وارد كردن افكت

زماني كه سكانس هاي فيلم عوض مي شود، بايد افكت بر روي آن ايجاد كرد. براي مثال براي قسمتي كه عروس و داماد وارد سالن مي شوند، مي توان از يك افكت استفاده كرد كه همزمان يك نور در فضاي سالن طنين انداز مي شود و سپس در زير نور، عروس و داماد مشخص مي شوند. همينطور سياه و سفيد كردن قسمتي از فيلم هم يكي ديگر از روش هاي جذاب تر كردن فيلم عروسي است.

 

شفاف كردن فيلم

اگر برخي از قسمت هاي فيلم شفاف نيست، مي توان با استفاده از نرم افزار گرافيكي اين قسمت ها را شفاف تر كرد. همچنين اگر دوربين در دست فيلمبردار به هنگام تصويربرداري لرزيده باشد، فيلم خراب مي شود. اما با استفاده از امكانات نرم افزار گرافيكي ويرايش فيلم مي توان براحتي لرزش را از بين برد.

 

شما مي توانيد مسئوليت تمام كارهاي زير را به يك خدمات مجالس يا موسسه تشريفات مجالس كه تخصص لازم را در ارائه تمام اين موارد داشته باشد بسپاريد

 

 


برچسب: تشريفات عروسي,گل آرايي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۵:۱۲ توسط:admin موضوع:

تالگوپاريس ارائه دهنده مكمل هاي دريايي سالم

موسسه تالگو پاريس برگزار كننده تخصصي ترين آموزش مراقبت هاي زيبايي پوست (skin care)به روش تالگو فرانسه با ارائه ديپلم بين المللي ارائه دهنده انواع محصولات زيبايي پوست ,لوازم آرايشي ,كرم ضدچروك وساير محصولات زيبايي وآرايشي ،با برگزاري دور هاي آموزشي زيبايي وسلامت پوست به همراه تاييديه سازمان فني وحرفه اي كشوروتحت نظر مدرس بين المللي تالگو درايران خانم فرزانه غيايي همواره سعي در ارائه بهترين راه حل ها براي جوان سازي وزيبا سازي پوست مشتريان خود داشته وبا ارائه محصولاتي متنوع نظير كرم سيلسيوم,كرم ضد چروك كلاژن, كرم ضد آفتاب ,لايه بردار وبسياري ديگر بهترين كيفيت را به مشتريان خود عرضه مي دارديكي ديگر از محصولات پرفروش  تالگو مكمل هاي سالم دريايي مي باشد كه دراين مقاله به توضيح آن مي پردازيم .مكمل هاي غذايي منابع متمركز خوراكي و يا غيرخوراكي هستند كه داراي اثرات فيزيولوژيك و يا تغذيه اي در بدن مي باشند، يكي از اهداف مصرف اين گونه از مكمل ها در بدن رسيدن به رژيم غذايي نرمال مي باشد. مكمل هاي غذايي انواعي از مكمل ها هستند كه به شكل كپسول، قرص، شربت و... در اندازه هاي مشخص به شكل روزانه مصرف مي گردند. در صورت استفاده صحيح و به جا از اين مكمل ها مي توان كمبودهاي غذايي و معدني را جبران نمود و نيازهاي بدن را مرتفع كرد. گرچه بايد بدانيد كه استفاده بيش از اندازه از قرص ها و كپسول هاي مكمل و ويتامين ها براي بدن نامناسب است و اين محصولات بايد در دوز مناسب به مصرف برسند. بر روي بسته تمام  محصولات تالگو در مورد محتويات تشكيل دهنده موثر آن اطلاعاتي آورده شده است.مكمل هاي مختلفي از انواع شربت هاي كلاژن ,انرژي بخش ,شربت كاهش وزن و بسياري ديگر كه مي توانيد همه آن هارا در وب سايت تالگو پاريس مشاهده نماييد

 

 


برچسب: مكمل هاي سالم دريايي,جوانسازي پوست,كلاژن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۴:۲۵ توسط:admin موضوع:

برند Calvin klein وخريد ازسايت عطرآرا

برند Calvin klein با با نام اختصاري C.K ، سي كي ، توسط كالوين كلاين در سال 1960 در زمينه مد ،لباس، جواهرات و عطر تاسيس شد. كالوين كلين فارغ التحصيل دانشكده طراحي ، با طراحي و توليد پوشاك زنانه ، خط توليد پوشاك ورزشي را افتتاح كرد و اولين محصولات مراقبت از پوست اين شركت ، در سال 1981 راه اندازي شد.باتوجه به محصولات متنوع اين برند  آمريكايي ورايح خوش ادكلن هاي آن مي تواند يكي از بهترين انتخاب هاي آقايان ويا خانم هاي هاي خوش سليقه باشد عطر آرا به عنوان بهترين ارائه كننده ادكلن هاي زنانه يا ادكلن هاي مردانه درسايت تخصصي خود شما را به بازديد از انواع اين عطر ها دعوت مي نمايد.در سايت عطر آرا انتخاب وخريد از انواع برندهاي معتبر از عطرهاي مردانه ويا عطر هاي زنانه را تجربه كنيد وپس از خريد با اطمينان متنظر باشيد تا همكاران ما در اولين فرصت سفارشتان را تحويلتان نمايند

 

 

 


برچسب: عطرهاي مردانه,عطرهاي زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۳:۲۷ توسط:admin موضوع:

اشتباهات رايج در عكاسي

در حرفه عكاسي به خصوص عكاسي كودك اشتباهات زيادي وجود دارد كه نبايد مرتكب شويد، قطعا زماني كه شما به يك آتليه كودك  مراجعه مي كنيد امكان اينكه اشتباهي رخ دهد بسيار كم خواهد بود، مواردي كه به آن اشاره مي كنيم براي كساني است كه آشنايي زيادي با عكاسي ندارند. به اين نكته توجه داشته باشيد تا زماني كه اشتباه نكنيد عكاس ماهري نخواهيد شد پس دوربين را بدست بگيريد و آماده كار شويد.رعايت نكات ذيل مي تواند به شما براي حرفه اي شدن در عكاسي كمك كند:

رنگ هايي كه بيش از حد اشباع هستند ،شارپ نبودن عكس ها،كامپوزيشن(تركيب بندي)،فاصله زياد،كج كردن دوربين،عكاسي كودك وعكاسي زياد براي خواندن مقالات بيشتر در زمينه عكاسي به وب سايت تخصصي آتليه كودك قسمت مقالات آتليه كودك مراجعه نماييد

 


برچسب: اشتباهات رايج در عكاسي,آتليه كودك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۹:۲۸ توسط:admin موضوع:

انتخاب باغ عروسي وبهترين ارائه دهنده خدمات مجالس

 

انتخاب باغ و سالن عروسي براي برگزاري مراسم عروسي از اهميت ويژه اي برخوردار است.كار گروه برگزاري مراسم عروسي و تشريفات عروسي ژينو با همكاري بهترين باغ هاي عروسي در تهران، باغ تالار مختلط غرب تهران و باغ تالارهاي شرق تهران و مجموعه اي از ويلاها و تالارها با بهترين قيمت باغ عروسي در نظر دارد تا شبي به ياد ماندني را براي شما رقم زند.مجموعه ژينو به عنوان طراح و مجري تشريفات مجالس عروسي فعاليت خود را از سال 1386 آغاز نمود. در پروسه پيشرفت و رضايت مشتريان و نظارت كامل، در اواخر سال 1389 آشپزخانه صنعتي اين مجموعه با ظرفيت پخت روزانه 5000 غذا افتتاح گرديد، كه از بدو تاسيس خدمات دهي به همكاران تشريفاتي نيز آغاز شد.

براي اطلاع از قميت باغ عروسي ،قيمت برگزاري مراسم عروسي ويا ساير تشريفات به وب سايت خدمات مجالس ژينو مراجعه نماييد،كيترينگ (كترينگ) عروسي و تهيه غذا در آشپزخانه تخصصي و صنعتي ژينو با قابليت طبخ و تهيه انواع غذا هاي ايراني و فرنگي با ظرفيت طبخ و تهيه روزانه 5000 غذا، آماده سرويس دهي به شما عزيزان مي باشد. مديران بخش آشپزخانه ژينو داراي مدرك تخصصي نظارت بر كيفيت آشپزخانه هاي صنعتي موسسه TÜV آلمان (شهر دوسلدورف) مي باشند، كه به عنوان بازرس جهاني نيز شناخته مي شوند.شما مي توانيد تنوع بي نظيري از انواع غذاها ودسر ها را در خدمات كترينگ ژينو تجربه نماييد .باما تجربه اي متفاوت داشته باشيد


برچسب: باغ هاي عروسي,خدمات مجالس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۸:۵۱ توسط:admin موضوع:

تشريفات عروسي در خدمات مجالس ملل

تشريفات عروسي و خدمات مجالس ملل يكي از مجهز ترين و معتبرترين برندها در زمينه برگزاري مراسم عروسي وبهترين تشريفات عروسي در تهران مي‌باشد، كه علاوه بر تشريفات مجالس عروسي، در زمينه خدمات مجالس براي همايش‌ها و افتتاحيه‌ها نيز نامي ماندگار از خود به‌جا گذاشته است. دراينجا برخي از خدمات ارائه  شده خدمات مجالس ملل را براي شما معرفي مي كنيم

سفره عقد عروسي

سفره عقد يكي از اصلي ترين اركان هر ازدواجي در تشريفات عروسي ايراني است كه از زمان هاي دور تا به امروز مرسوم بوده و براي آن اهميت زيادي قائل هستند و عروس و داماد بر سر آن مي نشينند و به خطبه عقد گوش فرا مي دهندتزئين هر يك از اجزاي سفره عقد و تزئين آن با هر سبك و سليقه اي در تخصص تشريفات عروسي ملل  است تا زيباترين طراحي و ديزاين سفره عقد را به شما ارائه نمايد.

باغ عروسي

متنوع ترين باغ و سالن عروسي توسط تشريفات عروسي و خدمات مجالس ملل ارايه شده است. برگزاري مراسم عروسي با در اختيار داشتن فهرست بهترين باغ تالار تهران، ويلا، باغ عروسي مختلط در تهران، و باغ هاي حومه شهر مانند باغ عروسي در گرمدره تخصص ماست

كندي بار

كندي بار همان ميزي است كه به آن ميز يا بار تنقلات گفته مي شود ،كندي بار معمولا بر روي ميزي گرد يا مستطيل در مراسم مختلف اجرامي شود. به علت تنقلات فراوان كندي بار اعم از انواع شكلات ها وبعضا دسر يا پاستيل ها به عنوان تزئيناتي  كه  روي ميز ها انجام مي شود، براي كودكان مي تواند جذابيت دوچندان داشته باشد.امروزه كندي بارها توسط خدمات مجالس با تم هاي مختلفي اجرا مي شود كه علاوه بر استفاده از مراسم تولد كودك مي توان در جشن ها ومراسم عروسي نيز ازآن استفاده نمود. خدمات مجالس ملل مفتخر اجراي تم هاي مختلف كندي بار ،جهت مراسم تولد ويا مراسم عروسي، همواره سعي در برگزاري بهترين تشريفات رابراي مشتريان خود دارد 

خدمات تشريفات عروسي به همين ها ختم نمي شود خدمات بسياري نيز هستند كه در موسسه تشريفات مجالس ملل به شما ارائه مي شودكه دراينجا به آن اشاره نشده است .براي كسب اطلاعات بيشتر ازهمه خدمات ارائه شده توسط خدمات مجالس ملل مي توانيد از وب سايت خدمات مجالس ملل ديدن فرماييد

 


برچسب: تشريفات عروسي,سفره عقد,كندي بار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۷:۵۲ توسط:admin موضوع:

آبشار شكلات

امروزه جهت متفاوت جلوه دادن مراسم عروسي از انواع خدمات نوين مانند عكسبرداري وفيلم برداري با كواد كوپترها گرفته تا ،رقص نور،دود وانواع گل آرايي ها وتزئينات مختلفي كه تشريفات عروسي عهده دار آن هستند همه مي كوشند تا بهترين مراسم را برگزاركنند تا شما هم خاطره اي لذت بخش را تجربه كنيد.آبشار شكلات نيز يكي از اين موردهاست كه كمك شاياني به بهتر برگزارشدن مراسم مي كند ،درواقع آبشار شكلات دستگاهي است فلزي وضد زنگ كه شكلات ها در آن ذوب شده وپس از ذوب شدن  به شكل آبشاري شكيل درون دستگاه فواران ميكند ، باتوجه به چند طبقه بودن اين دستگاه تزئين آن باكمك بيسكويت وامثال آن مي تواند جلوه اي خاص به مراسم دهد ،خدمات مجالس ملل مفتخر است آبشار شكلات را باتزئيني خاص ومتفاوت براي مراسم مشتريان خود ارائه دهد. همچنين براي بازديد از خدمات ارائه شده مراسم عروسي مي توانيد از صفحه تشريفات عروسي در وب سايت تخصصي خدمات مجالس ملل بازديد فرماييد


برچسب: تشريفات مجالس,خدمات مجالس,آبشار شكلات،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۶:۳۲ توسط:admin موضوع:

http://www.khanemoshavere.com/